V neděli 3.12. probíhá u nás Mikulášská akce, na kterou jste srdečně zváni. Není třeba si rezervovat místo. Připraveno bude mikulášské smyslohraní, dárečky pro děti a mohou si vytvořit své vlastní modelíny a slizy za poplatek. Vstupné je 100 Kč. Aktuálně zpracováváme velké množství objednávek, dodání se může prodloužit.
Neohodnoceno

Farma kartičky

Kartičky využijete při hře skrze smysly. Sypáním rýže nebo obarvené soli získáte krásné obrázky zvířátek, můžete výřezy vystlat modelínou nebo je v ní obtisknout. K destičkám můžou děti přiřazovat figurky nebo obrázky. Skvělé budou na obkreslování a na hraní se stíny! A samozřejmě v neposlední řadě na poznávání života farmářských zvířat.

Skladem
550 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.3 kg
Rozměr kartičky: 11x9
Tloušťka: 5 mm
? V sadě: 10 karet

Sada obsahuje 10 překližkových a naolejovaných kartiček o rozměru 11×9, a stojánek, kde je můžete uložit a představit dítěti.

V sadě najdete 10 zvířat- kůň, kráva, krocan, prase, husa, kohout, králík, koza, osel, ovce.

Destičky jsou vyrobené z 5mm bukové překližky a ošetřené lněným olejem. Jsou veliké 11x9cm.

Kartičky využijete při hře skrze smysly. Sypáním rýže nebo obarvené soli získáte krásné obrázky zvířátek, můžete výřezy vystlat modelínou nebo je v ní obtisknout. K destičkám můžou děti přiřazovat figurky nebo obrázky. Skvělé budou na obkreslování a na hraní se stíny!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: