Neohodnoceno

Connetix Tiles - Magnetická stavebnice - auta 2 ks

Set dvou podvozků s koly od Connetix Tiles je dokonalým doplňkem k magnetické stavebnici nejen pro automobilové nadšence. Základna je pohyblivá a díly se dají k sobě připojit. Můžete tak postavit různé druhy nejen osobních, ale i nákladních aut. Jako silnice můžou sloužit díly z různých sad magnetické stavebnice, např. základní duhová sada se 60 díly

 

Skladem
Značka: Connetix Tiles
695 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.4 kg

Magnetická stavebnice od Connetix Tiles je kvalitně zpracovaná a také zdravotně nezávadná - všechny dílky jsou vyrobeny z netoxického ABS plastu, který je bez BPA a ftalátů, utěsněn a nýtován pro větší bezpečnost.

Stavebnice má unikátní design a je kompatibilní s dalšími magnetickými stavebnicemi - např. Magna Tiles, Coblo, MNTL

Součástí balení je také brožura pro inspiraci. Přesný obsah balení viz foto.

Věk: Vhodná pro děti od 3 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Connetix Tiles je výrobce open ended hraček, které pomáhají rozvíjet fantazii a kreativitu dětí. Hračky mají podobu magnetických stavebnic. Ty se skládají z velkého množství barevných dílků, z nichž mohou děti vytvořit opravdu širokou škálu modelů. Při stavění se rozvíjí konstrukční dovednosti a logické myšlení. Connetix Tiles si zakládá na kvalitě svých produktů. Usiluje o to, aby hračky dětem vydržely mnoho let a jednoduše s nimi rostly. Dílky stavebnic se vyrábí z neškodného plastu ABS, který je bez BPA, olova a ftalátů, utěsněn a nýtován, takže dětem při hraní nehrozí žádné nebezpečí.

Nejoblíbenější produkty od Connetix Tiles:

Mohlo by vás zajímat: 3 nejlepší hračky na motorické hry pro děti