Neohodnoceno

Yellow Door - Dinosauří kosti k počítání a měření

Dinosauří kosti od Yellow Door využijete pro malé světy a především k rozvoji vnímání velikosti, množství a měření. 

Skladem
890 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.6 kg

Tyto dinosauří kosti od Yellow Door, odlité z odolné a jedinečné směsi, jsou ideální pro všechny začínající paleontology a čekají jen na své objevení. Pohřběte je do písku, půdy, kinetického písku nebo dokonce vody a okamžitě osloví dětské instinkty zkoumat, sbírat, porovnávat a měřit. Kosti se zvětšují o 2 cm a lze je použít k zavedení měření, zdvojování a půlení. Sada obsahuje 16 kostí, dvě od každé velikosti: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 a 20 cm. Věk 3+.

Ke kostem můžete také dětem pořídit karty s aktivitami

Použijte Dinosauří kosti s těmito kartami aktivit. Budou povzbuzovat děti, aby přiřazovaly, počítaly, porovnávaly, seřadily a měřily kosti, které objeví. Karty jsou vyrobeny z odolného PVC a jsou dostatečně odolné pro použití ve venkovních prostorách (včetně vodních her). Každá sada obsahuje 16 karet o rozměrech 275 x 210 mm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?