V neděli 3.12. probíhá u nás Mikulášská akce, na kterou jste srdečně zváni. Není třeba si rezervovat místo. Připraveno bude mikulášské smyslohraní, dárečky pro děti a mohou si vytvořit své vlastní modelíny a slizy za poplatek. Vstupné je 100 Kč. Aktuálně zpracováváme velké množství objednávek, dodání se může prodloužit.
Neohodnoceno

Domácí mazlíčci mamolína

Tyhle miniatury zvířátek jsou děsně roztomilé, ale nejen to – děti mooc baví! Seznamují se díky mamolíně s domácími zvířaty. Některá už asi budou znát, třeba pejska či kočičku, ale co takhle žabku, klauna očkatého? Mamolína rozvíjí jemnou motoriku, fantazii a slovní zásobu. Především zabaví vaše děti na dlouhý dobu a vy máte čas na odpočinek, či práci.

Skladem
550 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.3 kg
? modelína: 250 g
? dekorace: 8 ks
Hmotnost: 0,3 kg
domaci mazlicci 1
Tip

Naše domácí modelína je měkkoučká, voňavá, krásně se s ní tvoří a navíc je bezpečná pro děti. Je uvařená z jedlých surovin (obsahuje lepek), takže když ji děti ochutnají, nic se jim nestane. Vedle klasických jednobarevných mamolín, vytváříme i vícebarevné a tématické. Ty děti ještě více zabaví, práce s miniaturami rozvíjí jejich jemnou motoriku a slovní zásobu. Naše mamolína vydrží minimálně 3 měsíce.

Naše mamolína vydrží minimálně 3 měsíce.

Modelínu jsme udělaly bez třpytek, aby byla vhodná i pro menší děti. Na vaše přání (do poznámky) ji uděláme se třpytkami.

Nevhodné pro děti do 3 let, obsahuje drobné části.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: