Neohodnoceno

Domácí modelíny Mamolíny 6 ks

Naše domácí modelíny “Mamolíny” si získaly mezi dětmi velkou oblibu. Jsou jemné a voňavé, krásně se z nich tvoří a zabaví děti na dlouhou dobu. Navíc jsou bezpečné pro malé ochutnávače. Ideální plastelína pro nejmenší. Jsou certifikovanou hračkou pro děti od 1 roku.

Popusťte uzdu dětské fantazii s naší širokou a pestrou nabídkou modelín. Vybírat můžete mezi klasickými jednobarevnými modelínami, se třpytkami, či mezi tzv. tématickými modelínami, které obsahují různé hračky. My, v Mámách v rejži, chápeme důležitost podněcování fantazie a poskytování bohatých smyslových zážitků dětem. 

Proč si hrát s modelínou Mamolínou?

  1. Rovoj kreativity: S Mamolínou mohou děti tvořit, tvarovat a formovat cokoli si jejich fantazie přeje. Od zvířátek přes budovy, po abstraktní umění, možnosti jsou nekonečné. Mamolína drží dobře u sebe a perfektně se s ní tvoří. Ke tvoření se vám bude hodit modelínový set , různé sady vykrajovátek , či dřevěné prosvětlovací kartičky 

  2. Podpora smyslového vnímání: Měkká příjemná textura Mamolíny poskytuje cenné podněty smyslům, které pomáhají dětem rozvíjet hmat, čich, zrak a jemnou motoriku.

  3. Vzdělávací benefity: Zatímco se děti baví, také se učí o rozpoznávání barev, tvarů a prostorové orientaci. Zjišťují, jaké barvy vzniknou smícháním několika barev. Taktéž se díky tvoření dostávají k různým tématům, ve kterých si osvojují nové zajímavé informace. 

  4. Sociální rozvoj: Mamolína podněcuje spolupráci a sdílení mezi dětmi. Skrz hraní se také můžete o dětech a jejich prožívání dozvědět důležité informace, které by jinak nebyly schopné sdělit. silikonová podložka

Třpytky
Dárková krabice
Skladem
Značka: Mámy v rejži
830 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 1.8 kg
Hmotnost: 1,5 kg

Sada obsahuje 6ks domácích modelín v základních barvách (žlutá, oranžová, červená, fialová, modrá a zelená), to je 1,5kg úžasné domácí modelíny. Mamolína je vyráběna z jedlých surovin, a tak nevadí, když ji dítě ochutná. Při správném zacházení vydrží cca 6 měsíců.

Můžete si zvolit, zda chcete modelíny se třpytkami nebo bez. Máme také variantu Mamolína 1ks , kde si můžete zvolit libovolnou barvu - máme navíc růžovou, tělovou, bílou, hnědou a černou. Nebo si můžet zvolit menší balení- poloviční sadu Mimi Mamolíny 6ks 

Složení: pšeničná mouka, vinný kámen, olej, voda, sůl, sorban draselný, potravinářské aroma a potravinářské barvivo

Skladování: v chladu v uzavřené dóze

Certifikovaná hračka pro děti od 1 roku.

 

Získejte maximum z vašeho času s Mamolínou pomocí těchto užitečných tipů:

  1. Čisté, suché ruce: Ujistěte se, že ruce vašeho dítěte jsou čisté a suché před hraním s modelínou, abyste zabránili nechtěným nepořádkům. Taktéž zkontrolujte, zda je podložka čistá a suchá. Mohla by se vám hodit naše víceúčelová silikonová podložka

  2. Správné ukládání: Uchovávejte modelínu v uzavřených nádobách, když není používána, abyste zachovali její čerstvost a zabránili vysychání. Pokud by děti chtěly výtvor používat dál, ideální je naše Hmatolína , který po cca 24 hodinách na vzduchu vyschne, je lehoučká a dá se s vytvořenou figurkou hrát. Můžete ji pomalovat akrylovými barvami. 

  3. Míchání barev: Podnikejte experimenty smícháním různých barev modelíny, abyste vytvořili nové odstíny a tóny.

  4. Otevřená hra: Ve hře s Mamolínou nejsou žádná pravidla! Podněcujte vaše dítě k prozkoumání a vyjádření sebe sama bez omezení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: