Neohodnoceno

Yellow door - Hmatové kameny Farma

Hmatové kameny od Yellow Door rozvíjejí smysly, slovní zásobu, jemnou motoriku, fantazii a snadno se s nimi pracuje. Tato sada kamenů je oboustranná a zobrazuje farmářská zvířata a jejich stopy. Povídejte si s dětmi o těchto zvířatech. Jaké zvuky vydávají, čím se živí, jak se jmenují jejich mláďata.. Díky hraní si vědomosti lehce propojí. Ideální na obtiskávání do modelíny či kinetického písku.

Skladem
690 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.8 kg

Na farmě je vždy spousta zvířat k vidění, ale někdy je třeba sledovat jejich stopy, abyste je našli. Každý oboustranný kámen od Yellow Door má na jedné straně vyvýšenou stopu zvířete a na druhé straně je vyobrazen obrázek zvířete. Zatlačte stopu do písku, bláta nebo půdy a vytvořte stezku, kterou mohou děti sledovat. Jaké zvíře najdou na konci: krávu, koně, ovci, prase, psa, kočku, kuře nebo kachnu? Když najdou zvířata, jak je mohou roztřídit? Děti mohou zaznamenat svá zjištění tak, že si budou mazat, dělat otisky do modelíny či kinetického písku a objevovat, co dalšího vědí nebo co ještě mohou zjistit o každém zvířátku. Když je práce hotová, mohou děti před zítřejším dobrodružstvím na farmě pořádně očistit stopy mýdlem a vodou. Stopy jsou vyrobeny z jedinečné kamenné směsi a jsou dostatečně robustní, aby mohly být používány v raných letech, včetně venkovních. Obsahuje osm oboustranných kamenů (70-80mm). Věk 2+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?