Máme otevřeno i ve státní svátek 28.9. od 9:30-13:00. Objednávky odesíláme každý všední den.
Neohodnoceno

Hmatové kameny Fosílie

Hmatové kameny od Yellow Door rozvíjejí smysly, slovní zásobu, jemnou motoriku, fantazii a snadno se s nimi pracuje. Tato sada přináší různé zkameněliny, které děti mohou objevovat zahrabané v písku. Ideální na obtiskávání do modelíny či kinetického písku a k doplnění ke hře s dinosaury Dinosauří smyslobox a skvěle také doplní náš Střední smyslobox Archeolog

Skladem
630 Kč
Kategorie: Doplňky ke smyslohraní
Hmotnost: 0.8 kg

Fosílie od Yellow Door podněcují dětskou představivost a rozvíjejí malé studenty. S potěšením budou objevovat a zkoumat tuto sadu osmi atraktivních, realistických a hmatových exemplářů, včetně amonitu, lastury škeble, listu kapradiny, konzervovaných listů, mořského ježka, žraločího zubu, krevety a trilobita. Jsou vyrobeny z unikátní kamenné směsi a jsou dostatečně robustní, aby mohly být používány v raném věku, a to jak ve vnitřním, tak venkovním prostředí. Tyto fosilie, navržené tak, aby se vešly do malých zvídavých rukou (80-90 mm), mají obrovský potenciál pro objevování, vyprávění a poskytují skvělý odrazový můstek pro další aktivity.

Vydejte se na lov zkamenělin, objevte je pohřbené venku nebo v pískovém tácu, vykopejte je a vyčistěte. Zaznamenejte, co bylo nalezeno, nanesením voskového tření přes papír a/nebo vytvořením fosilního otisku do modelíny či kinetického písku. Jsou také skvělé pro výzkum literatury faktu, shromažďování důkazů a vyvozování závěrů. Zkameněliny mohou být použity v dalších kreativních způsobech prostřednictvím vytváření fosilních zahrad, ukázek oděrek a hliněných otisků a hraní rolí.

Tyto fosílie jsou ideálním doplňkem k jakémukoli tématu dinosaurů a lze je použít v nekonečných malých světech a hraní rolí. Věk 2+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: