Neohodnoceno

Yellow Door - Hmatové kameny Příroda

Hmatové kameny od Yellow Door rozvíjejí smysly, slovní zásobu, jemnou motoriku, fantazii a snadno se s nimi pracuje. S touto sadou se přenesete do prostředí našich luk a lesů. Ideální na obtiskávání do modelíny či kinetického písku. 

Skladem
690 Kč
Kategorie: Doplňky ke smyslohraní
Hmotnost: 0.8 kg

Tyto krásné hmatové kameny od Yellow Door odrážejí přírodní poklady, které mohou děti objevit v prostředí lesů a luk. Kameny, které jsou určeny pro venkovní učení, investigativní hru a lesní školu, jsou robustní pro spoustu venkovních dobrodružství! Jsou dostatečně odolné, aby je bylo možné použít ve vodě, půdě, blátě a jílu na hraní, a snadno se čistí. Úžasně smyslové, detaily na kamenech lze cítit i vidět. Vydejte se na lov do přírody a porovnejte se skutečnými věcmi, udělejte otisky do modelíny a třete pomocí voskových pastelek. Děti budou mít z takových aktivit radost a zároveň poznávat přírodu.

Sada obsahuje osm kamenů: žalud, semínko pampelišky, peříčko, šiška, šnečí ulita, pavučina, platanový list, semena platanu. Kameny měří cca 80 mm. Bezpečné pro děti 2+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: