Neohodnoceno

Yellow Door - Hmatové kameny Safari

Hmatové kameny od Yellow Door rozvíjejí smysly, slovní zásobu, jemnou motoriku, fantazii a snadno se s nimi pracuje. Tato sada kamenů je oboustranná a zobrazuje 8 různých zvířat ze safari a jejich stopy. Využijte kameny při návštěvě zoo a při pozorování zvířat si s dětmi osahejte, jaké otisky zvířata dělají. Díky hraní si vědomosti lehce propojí. Ideální na obtiskávání do modelíny či kinetického písku.

Skladem
690 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.8 kg
Yellow Door - Hmatové kameny Safari
Tip

Prozkoumejte druhy zvířat, které můžete najít na africké savaně, když budete sledovat jejich stopy. Každý kámen od Yellow Door má na jedné straně vyvýšenou stopu a na druhé straně odsazené zvíře, kterému stopa patří. Dejte si pozor na následující zvířata: lev, slon, nosorožec, žirafa, hroch, pštros, gepard a zebra. Tato řada divokých zvířat bude inspirovat spoustu diskusí o potravinách, které mohou jíst, nebo zda jsou ohrožena. Ideální k rychlému rozhovoru o ochraně přírody a o tom, jaký vztah mají děti k přírodě. Kameny jsou ideální k obtiskávání do modelíny či kinetického písku. Obsahuje osm oboustranných kamenů o velikosti 80mm. Věk 2+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?