V neděli 21.7. bude výjimečně otevřená prodejna 10-17 hodin
Neohodnoceno

Yellow Door - Hrací kameny rodinky 9ks

Tito okouzlující, hmatatelní herní panáčci Yellow Door byli navrženi tak, aby představovali různé odstíny pleti a pomáhali dětem identifikovat se s postavami a vidět sami sebe ve hře.

Skladem
710 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.8 kg
people
Novinka Tip

Yellow Door panáčci mají minimální rysy a neutrální výrazy umožňují dětem připsat jim jakoukoli emoci, díky čemuž jsou imaginativní hry a vyprávění zcela otevřené. Jsou vyrobeny z odolné kamenné směsi a jsou snadno omyvatelné a jsou dokonalými společníky pro nejrůznější dobrodružství, uvnitř i venku.

Tři sady tří figurek, každá v jiné barvě (50 mm, 60 mm a 70 mm vysoká)

Bezpečné pro věk 2+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?