Neohodnoceno

Kryt na světelný panel A2 nízký

Tento kryt je skoro nezbytným doplňkem ke Světelný panel Light Table A2 .Umožní udělat smyslohraní ještě zábavnější a zajímavější. Pro mokré a tekuté, či patlavé aktivity je výborným pomocníkem, snadno se díky němu uklízí. 

Skladem
Značka: TickiT
1 699 Kč
Kategorie: Eshop
Cover nízký A2 02
Novinka Tip

Kryty světelných panelů od TickiT® jsou dokonalým doplňkem k bílým světelným panelům. Dokonale se hodí k vytvoření velkého, průhledného, ​​mělkého zásobníku na různé zajímavé umění, řemesla, patlavé hry, smyslové hry a hry s malým světem, které vašemu dítěti umožní osvětlit předměty a tekutiny s různými texturami a plynulostí. 

Proč nevytvořit osvětlenou scénu života v oceánu nebo smíchat barvy dohromady, abyste viděli, jaké barvy můžete vytvořit pro efekt barevného skla. Světelný panel A2 dokoupíte tady Světelný panel Light Table A2

Sada obsahuje: 1 kryt světelného panelu. Velikost: A2 = D 67cm x Š 49cm x V 5,3cm. Vnitřní hloubka 4,4 cm.

Věk: Vhodné pro použití s ​​dětmi pod dohledem dospělých.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TickiT vyrábí vzdělávací hračky a pomůcky pro děti. Produkty od TickiT jsou navrženy tak, aby podněcovaly zvídavost dětí, umožnily jim prozkoumávat přírodu a pracovat se smyslovými materiály. Portfolio značky zahrnuje stavebnice, geometrické tvary a barevné senzorické pomůcky. TickiT klade důraz nejen na rozvoj senzorického vnímání, matematických dovedností a jazyka dětí, ale také na kvalitu i bezpečnost materiálů, ze kterých hračky vyrábí. Pokud se vám zamlouvá inovativní vzdělávání, hračky TickiT jsou určitě skvělou volbou.

Nejoblíbenější produkty od TickiT:

Mohlo by vás zajímat: 11 tipů na skvělé Montessori hračky pro nejmenší