Malé smysloboxy – kreativní sady hraček pro děti

Nejmenší alternativou oblíbených smysloboxů jsou naše malé smysloboxy. Smysloboxy jsou uložené v plastové krabičce a obsahují veškeré náčiní pro to pravé smyslohraní! Malé smysloboxy jsou výhodné v tom, že mají příznivou cenu, jsou vhodné i pro nejmenší od 3 let a můžete na nich vyzkoušet, zda se smyslohraní vašemu dítku zalíbí. Poté můžete koupit větší variantu smysloboxů, a to střední nebo velký Malé smysloboxy obsahují:

Nejpopulárnější malý smyslobox u nás: Můj první smyslobox

Nejprodávanější

8 položek celkem

Co je to smyslohraní?

Smyslohraní je koncept, který spočívá v tom, že si děti hrají a zároveň se učí novým věcem skrze aktivní zapojení všech smyslůSmyslohraní má za cíl podpořit rozvoj jemné motoriky, logického myšlení, koordinace a kreativity u dětí.

K čemu slouží smyslobox?

Smyslobox jakékoliv velikosti obsahuje veškeré náčiní pro aktivní smyslohraní. V našich smysloboxech najdete kinetický písek, modelínu Mamolínu, vykrajovátka, figurky a další doplňky. Zkrátka vše, s čím si děti rádi pohrají. Se smysloboxem si dítě může hrát pokaždé jinak a velkou výhodou smysloboxů je, že hračka roste společně s dítětem. Ke smysloboxu navíc dostanete brožurku ve formátu pdf, kde se můžete inspirovat různými hrami pro smyslobox.