Neohodnoceno

Yellow Door - Plody přírody z litého kamene

Tyhle Yellow Door - plody jsou opravdu úžasné! Děti si je rády prohlíží a ještě raději osahávají. Vypadají jako reálné a s reálnými plody je můžete krásně propojit. Obtiskávají se lehce do modelíny či kinetického písku. 

Skladem
650 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.5 kg

Tato nádherná sada Yellow Door - plodů volá po doteku, držení a potěšení. Jejich taktilní povaha je pozváním ke smyslové hře; směs tvarů a textur.. Krásně padnou do ruky, Jsou dostatečně odolné, aby se s nimi dalo hrát venku, včetně písku, půdy, bláta a vody. Lze je třídit a klasifikovat podle různých atributů, včetně barvy, tvaru a textury, což vede k cenným diskusím a rozvoji slovní zásoby. Srovnání s jejich protějšky v reálném životě může vést k práci na stanovištích, zda jsou bezpečným zdrojem potravy, a pokud ano, pro koho nebo co. To může vést k výpravám za jejich nalezením ve vašem místním prostředí nebo obchodě a pokusům vypěstovat ty jedlé ve vašem prostředí na saláty nebo polévky.

Sada se skládá z osmi plodů přírody: žalud, tykev, malina, borůvka, houba, šiška, jablko a hruška (maximální výška a šířka 50 mm). Věk 3+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?