Máme otevřeno i ve státní svátek 28.9. od 9:30-13:00. Objednávky odesíláme každý všední den.
Neohodnoceno

Plody přírody z litého kamene

Tyhle plody jsou opravdu úžasné! Děti si je rády prohlíží a ještě raději osahávají. Vypadají jako reálné a s reálnými plody je můžete krásně propojit. Obtiskávají se lehce do modelíny či kinetického písku. 

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
650 Kč
Kategorie: Doplňky ke smyslohraní
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…
YD1083 1
Novinka

Tato nádherná sada plodů volá po doteku, držení a potěšení. Jejich taktilní povaha je pozváním ke smyslové hře; směs tvarů a textur.. Krásně padnou do ruky, Jsou dostatečně odolné, aby se s nimi dalo hrát venku, včetně písku, půdy, bláta a vody. Lze je třídit a klasifikovat podle různých atributů, včetně barvy, tvaru a textury, což vede k cenným diskusím a rozvoji slovní zásoby. Srovnání s jejich protějšky v reálném životě může vést k práci na stanovištích, zda jsou bezpečným zdrojem potravy, a pokud ano, pro koho nebo co. To může vést k výpravám za jejich nalezením ve vašem místním prostředí nebo obchodě a pokusům vypěstovat ty jedlé ve vašem prostředí na saláty nebo polévky.

Sada se skládá z osmi plodů přírody: žalud, tykev, malina, borůvka, houba, šiška, jablko a hruška (maximální výška a šířka 50 mm). Věk 3+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: