V neděli 21.7. bude výjimečně otevřená prodejna 10-17 hodin
Neohodnoceno

Sarah´s Silks Hedvábné ouška Tyrkysová

Velikonoční edice - Hedvábné ouška jsou krásné a lesklé a pohodlně se nosí. Díky zadní části na gumičku dokonale padnou na jakkoli velkou hlavu. Jsou ručně barvené na lesklé hedvábí se žakárovým vzorem ve všech oblíbených barvách. Děti je rády využijí při svých každodenních hrách s převleky plných fantazie.

Skladem
Značka: Sarah's silks
600 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.2 kg
Easter Flatlays 2024
Limitovaná edice
  • Hry s převlékáním jsou oblíbenou dětskou činností, která rozvíjí jejich kognitivní, fyzické, sociální i emocionální dovednosti.
  • Hra s otevřeným koncem s našimi hedvábnými korunami umožňuje dětem projevit fantazii a podporuje jejich nezávislost. Děti se rády převlékají za víly, rytíře, královny, krále jiné pohádkové bytosti.
  • Dramatická hra popouští uzdu dětské představivosti. Existuje bezpočet možností, kým, kde a čím se mohou stát, což umožňuje našim kostýmům reagovat na jedinečné tvůrčí potřeby každého dítěte a poskytuje jim po mnoho let radost ze hry.

Hedvábné ouška mají obvod 53 cm. V zadní části je gumička, která se natahuje, tak aby koruna dobře padla na jakkoli velkou hlavu. Jsou vyrobeny z lesklého hedvábí s žakárovým vzorem, ručně barveny sítotiskovou technologií za použití ekologických barev.

Pasují většině dětí ve věku od 3 do 9 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sarah's Silks je americká značka hraček často vycházejících z principů Montessori a Waldorfské pedagogiky. Značka cílí na podporu kreativity a fantazie dětí. Mezi nejoblíbenější výrobky patří hedvábné šátky, které mohou děti využít nejen jako hračku, ale také jako kostýmy nebo dekoraci. Sarah's Silks si oblíbilo velké množství rodičů díky kvalitě, trvanlivosti a barevnosti hraček podněcujících dětskou představivost.

Doporučujeme:

Mohlo by vás zajímat: 11 tipů na skvělé Montessori hračky pro nejmenší