V neděli 21.7. bude výjimečně otevřená prodejna 10-17 hodin
Neohodnoceno

Malá sada senzorických desek "Nádech moře" The Beejoy

Tento senzorický chodníček s mini deskami je skvělým začátkem smyslového dobrodružství pro každé batole. Může doprovázet vaše dítě při hře doma nebo při procházce do parku. Poslouží i jako masážní přístroj na celé tělo. Různé přírodní výplně donutí prsty k aktivnímu pohybu po jednotlivých prvcích zasazených do dřevěného rámu.

Malé desky můžou být i materiálem pro nácvik klešťového úchopu, kdy se dítě snaží „vytáhnout“ daný prvek. Síla obsažená v takové hře stimuluje hluboké cítění a plánování pohybu. Světlo odrážející výplně podporují i ​​zrakové vnímání.

K sadě rozhodně využijete velmi lehký dřevěný stojánek nebo dřevěný tác

Skladem
Značka: The Beejoy
1 290 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.5 kg
Bee the best 2 mini
Tip

Tato smyslová cesta se skládá ze sedmi nejprodávanějších smyslových panelů. Sada je z hlediska hmatových vjemů velmi rozmanitá. Má doslova vše, co potřebujete, abyste své dítě pozvali ke spolupráci a hře. Tlumené barvy přírodních výplní navíc podporují krásu a estetiku.

Sada je ideální pro přírodní herny, školky, komunitní centra, divadla, animační společnosti a hotelové dětské koutky, ale i priváty, kde chtějí rodiče zajistit dětem správný vývoj tím, že jim zprostředkují smyslové zážitky.

Sada obsahuje:

 • šedý říční oblázek 
 • hrách
 • bambus
 • jutové lano
 • šedou plsť
 • hvězdice ukrytá pod azurovou pryskyřicí
 • kovové matice
Velikost Mini Joy - úhlopříčka 9 cm

Senzorické panely Beejoy slouží ke stimulaci nohou i rukou. Senzorickou dráhu se doporučuje používat naboso nebo v ponožkách.
Nedovolte svému dítěti vstoupit do smyslové dráhy v obuvi.


Smyslové tabule se mohou mírně lišit od fotografie na webu - vše závisí na vizi umělce.
Výrobky Beejoy splňují požadavky evropské směrnice 2009/48/ES a mají označení CE Doporučení pro věk +3.
               

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

The Beejoy se specializuje na výrobu senzorických pomůcek pro děti ve tvaru šestiúhelníků. Senzorické desky od Beejoy jsou vyráběny ručně a jsou z přírodních materiálů. Co vás ale zaujme na první pohled je určitě jejich krásný vzhled. Momentálně nabízí více než 20 různých typů senzorických desek, které při hře stimulují smysly dětí a podporují jejich vývoj. Produkty The Beejoy jsou vhodné jak pro zdravé děti, tak pro ty se senzorickými poruchami. Výrobky The Beejoy splňují požadavky evropské směrnice 2009/48/ES a mají označení CE.

Doporučujeme:

Mohlo by vás zajímat: Jaké jsou nejlepší smyslové hračky pro děti s autismem?