Neohodnoceno

Yellow Door - Smyslové hrací kameny Počasí

Děti se učí poznávat, jaké je venku počasí a podle toho se vhodně obléknout. S těmito kameny Yellow Door jim můžete dopomoct se v počasí a v teplotách zorientovat. 

Skladem
630 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.8 kg

Všichni rádi mluvíme o počasí a tyto poutavé a hmatové kameny počasí od Yellow Door s tím pomohou! Mohou být použity mnoha způsoby, včetně záznamu počasí, vytváření předpovědi, třídění podle různých podmínek, obtiskávání do modelíny nebo vytváření příběhů spolu s dalšími rekvizitami. Symboly jsou vyrobeny z jedinečné směsi kamenů a lze je používat venku, bez ohledu na počasí! Sada obsahuje deset kamenů s vyrytými a namalovanými následujícími ikonami: tmavý mrak, světlý mrak, kroupy, déšť, duha, sníh, slunce, slunečné intervaly, bouřka a vítr. Každý kámen měří 40–55 mm na výšku. Bezpečné pro věk 2+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?