V neděli 21.7. bude výjimečně otevřená prodejna 10-17 hodin
Neohodnoceno

Smyslový letní balíček limitovaná edice

Originální balíček vytvořený speciálně na zabavení přes letní prázdniny obsahuje velké spektrum smyslových materiálů a hraček!

S tímto balíčkem děti ozkouší naší domácí modelínu Mamolínu, samotvrdnoucí hmotu hmatolínu, vodní kinetický písek a gumový slizáček, který si samy dotvoří díky přiloženému pytlíčku konfet. Ty mohou využít i k Mamolíně či hmatolíně. A jako bonus mají v balíčku balónek na vodní bomby, který použijí opakovaně znovu a znovu.

Postaví si bábovičky z písku, nacvičí si stříhání díky nůžkám a modelíně, či si vytvoří mořského koníka s naším tvořítkem.

Vše dostanete uložené v praktickém uzavíratelném sáčku, který si mohou vzít všude s sebou. 

Skladem
Značka: Mámy v rejži
850 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 1 kg
Smyslový letní balíček  limitovaná edice
Novinka Tip Limitovaná edice

Obsah balíčku (barvy a některé hračky se liší dle varianty):

korálová modelína se třpytkami 250g
zelený vodní kinetický písek 250g (změna oproti fotce)
gumový sliz 100g
žlutá hmatolína 30g
vodní bomba (náhodná barva)
plastové nůžky
Eco tvořítko na mořského koníka
bábovička (různá památková budova)
plavecký kruh
zmrzka v kornoutku 2ks
kokosový nápoj dekorace
duhové lízátko
konfety k dotvoření slizu

Certifikovaná hračka pro děti od 3 let.

Mamolínu uzavřete po hraní do dózy. Kinetické písky na vzduchu vysychají, doporučujeme je uzavřít do sáčku. Vodní (zelený) kinetický písek lze využít s vodou. Po hře nechte proschnout, aby nevznikla plíseň. Info ke skladování a péči najdete zde: péče o produkty

S Hmatolínou si můžete hrát jako s klasickou modelínou. Lze ji také využít k výrobě figurek, či jiných doplňků. Když ji necháte na vzduchu vytvrdnout, vznikne vám hračka, kterou využijete k dalším smyslovým hrám. 

Vodní kineťáček je tužší a hrubší než náš klasický kineťáček. Na tvoření je jako něco mezi modelínou a pískem. Dá se s ním hrát i ve vodě, takže perfektní kamarád na letní mokré aktivity. Nelepí se na ruce a neulpívá na nich. Nezanechává nepořádek a nebarví. 

Použití: kineťáček dejte do nádoby, přilijte vlažnou vodu. Po použití rozprostřete písek do tenké vrstvy a nechte pořádně proschnout. Písek několikrát otočte, ať je řádně vysušený. Neukládejte do dózy, když není úplně vysušený, mohl by zplesnivět. Na vzduchu nevysychá. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: