Neohodnoceno

Smyslový tácek Lidské tělo - orgány

Smyslový tác v podobě lidského těla. Obdélníková tvar o rozměrech 30 × 21 cm, uvnitř vyříznutý lidský tvar, celé potažené pryskyřičným epoxidem. Sada navíc obsahuje dřevěné vnitřní orgány pro vkládání.

Perfektní pro plnění plastelínou, sypkými výrobky, kinetickým pískem nebo pro kreslení za sucha stíratelnými fixy.

Díky takové zábavě bude pro dítě potěšením poznávání jednotlivých vnitřních orgánů a jejich umístění.

Skladem
Značka: Sensobox
835 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 1 kg

Dřevěné puzzle v podobě vnitřních lidských orgánů bude skvělou vědeckou pomůckou pro mladé badatele našeho těla. Základna o rozměrech 30 × 21 cm je celá pokryta epoxidovou pryskyřicí, takže můžete použít fixy stíratelné za sucha. Pomohou vám označit další soustavy, umístění orgánů a vzorec krevního oběhu. Použití pryskyřice navíc umožňuje smyslovou hru s modelínou, ale i barevnou rýží nebo barvenou cizrnou.

Sada obsahuje sedm prvků, které lze umístit do dřevěného tácu. Takové hračky v Montessori duchu pomohou zajímavou formou získat znalosti o biologii. 

Šikovná velikost vám také umožní vzít si ho na procházku a vyplnit ho přírodninami. Hra se smyslovým tácem pomůže rozvíjet správný úchop, připravit ruce na psaní a rozvíjet kreativitu a představivost. Je také prvkem, který má pozitivní dopad na smyslovou integraci a jemnou motoriku. 

 

Doporučení pro použití:
  • produkt není hračkou, ale vzdělávací a smyslovou pomůckou, jejich použití vyžaduje dohled dospělé osoby
  • Epoxidová pryskyřice dřevo chrání, ale nečiní ho 100% voděodolným. Nedoporučujeme zalévat smyslový panel vodou nebo jinými kapalinami. Povolujeme použití kapátka s malým množstvím tekutých nebo mokrých hmot, ale pouze při krátké hře. Pokud v tácu zůstane voda/tekutina, hrozí poškození, rozštípnutí nebo delaminace dřeva, což je vina Kupujícího.
  • Po hraní otřete panel vlhkým hadříkem z mikrovlákna nebo vlhkým hadříkem a osušte papírovou utěrkou. Nedovolte, aby se namočil do vody. Skladujte na suchém místě.
  • smyslový tác je na zadní straně naolejovaný jedlým olejem bezpečným pro děti. Při intenzivním používání doporučujeme přeolejování, např. lněným olejem.
  • smyslové tácy jsou ruční práce vyrobené z přírodních produktů a fotografie jsou pouze ilustrační. Je možné, že vámi objednaný cílový produkt bude mít jiný odstín, uspořádání kresby dřeva a v případě senzorických modelů jiné prvky nebo jejich tvar (příroda je jedinečná a na tom si zakládáme).
  • plynování dřeva ze vzduchových bublin je přirozeným důsledkem použití pryskyřice. Povolujeme malé množství mikroskopických vzduchových bublinek v pryskyřici, ale snažíme se jich udržet co nejméně. Nejedná se o výrobní vadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: