V neděli 21.7. bude výjimečně otevřená prodejna 10-17 hodin
Neohodnoceno

Smyslový tácek Vánoční Strom

Smyslový tácek pomáhá k rozvoji jemné motoriky, kreativity a představivosti, zároveň propojuje dětskou hru s přírodou. Smyslový tácek Vánoční strom s ozdobami využijete především na smyslohraní spojené se zimou a Vánocemi.

Skladem
Značka: Sensobox
690 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 1 kg

Tác je vyroben ze dřeva a má rozměry 30×21 cm. Z přední strany je pokryt pryskyřičným epoxidem.

Díky tomu je tác odolný vůči vlhkým produktům, modelíně, vodním perlám, přírodninám rostlinám, kinetickému písku apod.  

Šikovná velikost vám také umožní vzít si ho na procházku a vyplnit ho přírodninami. Hra se smyslovým tácem pomůže rozvíjet správný úchop, připravit ruce na psaní a rozvíjet kreativitu a představivost. Je také prvkem, který má pozitivní dopad na smyslovou integraci a jemnou motoriku. 

 

Doporučení pro použití:
  • produkt není hračkou, ale vzdělávací a smyslovou pomůckou, jejich použití vyžaduje dohled dospělé osoby
  • Epoxidová pryskyřice dřevo chrání, ale nečiní ho 100% voděodolným. Nedoporučujeme zalévat smyslový panel vodou nebo jinými kapalinami. Povolujeme použití kapátka s malým množstvím tekutých nebo mokrých hmot, ale pouze při krátké hře. Pokud v tácu zůstane voda/tekutina, hrozí poškození, rozštípnutí nebo delaminace dřeva, což je vina Kupujícího.
  • Po hraní otřete panel vlhkým hadříkem z mikrovlákna nebo vlhkým hadříkem a osušte papírovou utěrkou. Nedovolte, aby se namočil do vody. Skladujte na suchém místě.
  • smyslový tác je na zadní straně naolejovaný jedlým olejem bezpečným pro děti. Při intenzivním používání doporučujeme přeolejování, např. lněným olejem.
  • smyslové tácy jsou ruční práce vyrobené z přírodních produktů a fotografie jsou pouze ilustrační. Je možné, že vámi objednaný cílový produkt bude mít jiný odstín, uspořádání kresby dřeva a v případě senzorických modelů jiné prvky nebo jejich tvar (příroda je jedinečná a na tom si zakládáme).
  • plynování dřeva ze vzduchových bublin je přirozeným důsledkem použití pryskyřice. Povolujeme malé množství mikroskopických vzduchových bublinek v pryskyřici, ale snažíme se jich udržet co nejméně. Nejedná se o výrobní vadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: