V neděli 21.7. bude výjimečně otevřená prodejna 10-17 hodin
Neohodnoceno

Vkládací deska na abecedu z plexi

Má vaše dítě zájem o písmenka? Chce se učit číst, či psát? Hravou formou rozviňte tento jeho zájem s vkládací deskou na abecedu. Otvory může dítě obkreslovat, může do nich vhazovat písmena z naší pryskyřicové abecedy, či vkládat jako vkládačku. Najdete ke každému písmenu věc, která na dané písmeno začíná? Poschovávejte písmena do barevného smyslového materiálu pro větší zábavu!

Skladem
Značka: Mámy v rejži
490 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.4 kg

Desku využijete na větší box Trofast z Ikei. Skvěle doplní smyslovou hru a učení se stolečkem Flisat. Dá se využít i bez boxu položením na stůl.

Písmenka děti mohou vybírat z barevného sypkého materiálu, či kinetického písku a vhazovat do správných otvorů. Pokud chcete, aby písmenka nepropadávala, je třeba dokoupit plnou čirou desku Čirá deska z plexi, kterou využijete i k dalším deskám z plexiskla. Plnou desku položíte pod desku s abecedou a můžete písmenka vkládat. Písmena z pryskyřice nejsou součástí, ale můžete si je dokoupit zde abeceda z pryskyřice

Výhodou desky z plexiskla je, že ji můžete využít i na mokré a špinavé hraní. 

Mohla by se vám také líbit dřevěná vkládací deska na abecedu dřevěná vkládací deska

Deska vám dorazí polepená ochrannou fólií, tu před použitím odstraňte. S deskou přijdou také vyříznutá písmena abecedy z plexi. Ty můžete využít na další kreativní činnosti. 

Desku omyjte, či otřete vlhkým hadříkem. Nepatří do myčky. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: