Neohodnoceno

Yellow Door - prehistorické zuby

Hmatové kameny od Yellow Door ve tvaru zubů rozvíjejí smysly, slovní zásobu, jemnou motoriku, fantazii a snadno se s nimi pracuje. Co o těchto dinosaurech víte? Byli to masožravci či býložravci? Který by asi zvítězil, kdyby si prali o kořist? Díky hraní si vědomosti lehce propojí. Ideální na obtiskávání do modelíny či kinetického písku.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
710 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Pozor – dinosauři přicházejí! Tyto zajímavé zuby Yellow Door zaručeně vzbudí dětskou zvědavost a zaujmou jejich představivost.

Perfektní pro podporu raných vyšetřovacích dovedností, když děti zkoumají, porovnávají a třídí osm zubů: Allosaurus, Iguanodon, Mamut, Pliosaur, Ptychodus, Stegosaurus, Triceratops and Tyrannosaurus rex.

Děti si užijí mazání pastelkami, otisky do modelíny či kinetického písku, stopy po stopách a porovnávání různých tvarů stop a vlastností dinosaurů. Jsou vyrobeny z naší jedinečné kamenné směsi a jsou odolné pro použití venku: v bahně, písku, vodě nebo půdě.

Obsahuje 8 zubů maximální délka je 10,5 cm

Věk 3+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?