Máme otevřeno i ve státní svátek 28.9. od 9:30-13:00. Objednávky odesíláme každý všední den.
Neohodnoceno

Hmatové kameny Hmyz

Hmatové kameny od Yellow Door rozvíjejí smysly, slovní zásobu, jemnou motoriku, fantazii a snadno se s nimi pracuje. Tato sada přináší 8 druhů hmyzu, se kterými se děti potkávají v přírodě. Díky hraní si vědomosti lehce propojí. Ideální na obtiskávání do modelíny či kinetického písku.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
630 Kč
Kategorie: Doplňky ke smyslohraní
Hmotnost: 0.8 kg
Položka byla vyprodána…

Podpořte u dětí rostoucí porozumění světu pomocí této poutavé a realistické sady osmi druhů hmyzu od Yellow Door. Tato fascinující sada osmi brouků, která obsahuje mravence, brouka, motýla, stonožku, vážku, berušku, pavouka a vši, poskytuje dětem příležitost dozvědět se zblízka o živých tvorech, s nimiž se setkají v každodenním životě, aniž by se potloukaly nebo odcházely pryč. Hmyz a strašidelní lezci otevírají venkovní prostor fascinujícím způsobem, kdy jsou děti vtahovány do života, který se odehrává přímo pod jejich nosem.

Vydejte se na lov brouků, prostudujte si jakékoli nálezy objevené venku, očistěte je a vyčistěte. Udělejte si záznam o tom, co bylo nalezeno, nanesením voskovek a/nebo vytvořením otisku do modelíny či kinetického písku. Tito brouci, kteří dobře padnou do malých rukou, budou inspirovat dětskou představivost a nadchnou malé studenty při výzkumu literatury faktu. Ideální pro investigativní hru, mohou být použity k inspiraci k výrobě broučků.

Kameny jsou odlité ze speciální kamenné směsi, jsou odolné pro venkovní použití a měří 80 mm. Věk 2+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: