Neohodnoceno

Yellow Door - Hmatové kameny Hmyz

Hmatové kameny od Yellow Door rozvíjejí smysly, slovní zásobu, jemnou motoriku, fantazii a snadno se s nimi pracuje. Tato sada přináší 8 druhů hmyzu, se kterými se děti potkávají v přírodě. Díky hraní si vědomosti lehce propojí. Ideální na obtiskávání do modelíny či kinetického písku.

Skladem
690 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.8 kg

Podpořte u dětí rostoucí porozumění světu pomocí této poutavé a realistické sady osmi druhů hmyzu od Yellow Door. Tato fascinující sada osmi brouků, která obsahuje mravence, brouka, motýla, stonožku, vážku, berušku, pavouka a vši, poskytuje dětem příležitost dozvědět se zblízka o živých tvorech, s nimiž se setkají v každodenním životě, aniž by se potloukaly nebo odcházely pryč. Hmyz a strašidelní lezci otevírají venkovní prostor fascinujícím způsobem, kdy jsou děti vtahovány do života, který se odehrává přímo pod jejich nosem.

Vydejte se na lov brouků, prostudujte si jakékoli nálezy objevené venku, očistěte je a vyčistěte. Udělejte si záznam o tom, co bylo nalezeno, nanesením voskovek a/nebo vytvořením otisku do modelíny či kinetického písku. Tito brouci, kteří dobře padnou do malých rukou, budou inspirovat dětskou představivost a nadchnou malé studenty při výzkumu literatury faktu. Ideální pro investigativní hru, mohou být použity k inspiraci k výrobě broučků.

Kameny jsou odlité ze speciální kamenné směsi, jsou odolné pro venkovní použití a měří 80 mm. Věk 2+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?