V neděli 3.12. probíhá u nás Mikulášská akce, na kterou jste srdečně zváni. Není třeba si rezervovat místo. Připraveno bude mikulášské smyslohraní, dárečky pro děti a mohou si vytvořit své vlastní modelíny a slizy za poplatek. Vstupné je 100 Kč. Aktuálně zpracováváme velké množství objednávek, dodání se může prodloužit.
Neohodnoceno

Hmyzí dóza

V jedné dóze vše připraveno na seznamování se s jarními drobnými zvířátky. Děti si oblíbí jednotlivé figurky, budou si tvořit barevné motýlky a čichat ke květinkám, které ovonila naše skvělá domácí modelína. K dóze doporučujeme přikoupit hmyzí váleček, obtiskávací jarní kostičku či jarní vykrajovátka. 

Skladem
630 Kč
Kategorie: Mamolínové dózy
Hmotnost: 1 kg
Hmyzí dóza
Tip Limitovaná edice

Obsah dózy:

modelína zelená s konfetami a třpytkami 250g
modelína mix se třpytkami 250g
motýl 2ks
beruška
ptáček
vážka
včelka
motýlek
pryskyřicová housenka
květina 2ks
květinka 3ks
diamant 6ks

Nevhodné pro děti do 3 let, obsahuje drobné části.

Certifikovaná hračka.

Před otevřením skladujte v lednici. Mamolíny nejsou určené ke skladování. Po hraní opět vraťte Mamolínu do dózy. Uložení bez komponent snižuje pravděpodobnost plísní.

Naše domácí modelína proměněná v dinosauří, vesmírnou, včelí a ve spoustu dalších. Mamolínová dóza obsahuje velké množství mamolíny a spoustu doplňků, aby se děti mohly rozvíjet v dané tématice. Díky Mamolínovým dózám si děti rozšíří slovní zásobu, zlepší jemnou motoriku, odpočinou si a rozvinou kreativitu. A vy budete s úžasem sledovat, jak se ponořují do svého světa fantazie. Pro delší výdrž mamolíny ji udržujte uzavřenou v dóze bez doplňků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: