V neděli 21.7. bude výjimečně otevřená prodejna 10-17 hodin
Neohodnoceno

TickiT Dřevěná Lupa

Mate doma malého entomologa nebo prostě jen rádi pozorujete s dětmi přírodu a svět kolem vás? Pak je TickiT® dřevěná lupa právě pro vás. Je vhodná i pro malé děti a umožňuje jim objevovat svět kolem nich.

 

Skladem
Značka: TickiT
250 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.3 kg

Dřevěná Lupa TickiT má pevný rám z kaučukového dřeva s oušky z obou stran tak aby je vaše dítě mohlo snadno samostatně držet. Má zvětšovací čočkou schopnou 2x zvětšení. Je ideální pro pozorování malých předmětů, broučků a přírody nebo nabízení jiný pohled na svět kolem nich.  

Velikost: 18,5 cm x 12 cm x 2 cm (průměr lupy 8 cm).

Věk: Vhodné od 12 měsíců.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TickiT vyrábí vzdělávací hračky a pomůcky pro děti. Produkty od TickiT jsou navrženy tak, aby podněcovaly zvídavost dětí, umožnily jim prozkoumávat přírodu a pracovat se smyslovými materiály. Portfolio značky zahrnuje stavebnice, geometrické tvary a barevné senzorické pomůcky. TickiT klade důraz nejen na rozvoj senzorického vnímání, matematických dovedností a jazyka dětí, ale také na kvalitu i bezpečnost materiálů, ze kterých hračky vyrábí. Pokud se vám zamlouvá inovativní vzdělávání, hračky TickiT jsou určitě skvělou volbou.

Nejoblíbenější produkty od TickiT:

Mohlo by vás zajímat: 11 tipů na skvělé Montessori hračky pro nejmenší