Neohodnoceno

TickiT duhová lupa 1ks

Duhová lupa TickiT má ideální velikosti pro malé ruce. Děti mohou samostatně pozorovat svět kolem nich a co se děje v přírodě. Je skvělý doplněk na procházky.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: TickiT
60 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána…

Duhová lupa TickiT má ideální velikosti pro malé ruce. Barevné ruční lupy jsou pro vaše dítě ideálním způsobem, jak zkoumat a pozorovat předměty z jejich přirozeného prostředí, jako jsou listy, půda, přírodu a hmyz. Čočka umožňuje až 3x zvětšení pro detailní zkoumání. Můžete je doplnit například TickiT duhovou pozorovací nádobou nebo kleště.  

Rozměr: L 16 cm x 8 cm průměr.

Věk: Nevhodné pro děti do 3 let.

Varování: Nebezpečí udušení. Obsahuje malé části.

 

Prodáva se po jednom kusu.

Barvu vybíráme náhodně, při objednání více kusů vybereme každý jiný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TickiT vyrábí vzdělávací hračky a pomůcky pro děti. Produkty od TickiT jsou navrženy tak, aby podněcovaly zvídavost dětí, umožnily jim prozkoumávat přírodu a pracovat se smyslovými materiály. Portfolio značky zahrnuje stavebnice, geometrické tvary a barevné senzorické pomůcky. TickiT klade důraz nejen na rozvoj senzorického vnímání, matematických dovedností a jazyka dětí, ale také na kvalitu i bezpečnost materiálů, ze kterých hračky vyrábí. Pokud se vám zamlouvá inovativní vzdělávání, hračky TickiT jsou určitě skvělou volbou.

Nejoblíbenější produkty od TickiT:

Mohlo by vás zajímat: 11 tipů na skvělé Montessori hračky pro nejmenší