Máme otevřeno i ve státní svátek 28.9. od 9:30-13:00. Objednávky odesíláme každý všední den.
Neohodnoceno

Dvoubarevné vodní perly

S vodními perlami je neskutečná zábava! Každé dítě i dospělí, který k nám do Rejžárny zavítá, se vždy u perel zastaví a stráví tam dlouhé zábavné chvíle.

Skladem
55 Kč 550 Kč / 100 g
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.1 kg
tempImageDXALVd
Tip

NEJEDNÁ SE O HRAČKU

Vodní perly jsou malilinkaté kuličky,  které po naložení do vody narostou do cca 15 mm. Hraní s nimi je velice zajímavý smyslový zážitek a děti (nejen) u nich vydrží dlouhé chvíle. Tato varianta perel je dvoubarevná.

Návod: Naše balení obsahuje 10 g vodních perel, což je dostatečné množství. Klidně začněte s poloviční várkou. Dejte do větší nádoby a zalijte vlažnou vodou. Po chvilce uvidíte, jak se zvětšují a za cca 4 hodiny dosáhnou výsledné velikosti. Sceďte nebo je nechte ve vodě a nabídněte dětem. Hru doplní skvěle náš set na mokré hraní. Po skončení hry je naložte do vody, zavřete do nádoby či pytlíku. Můžete opakovaně zase použít. Nebo je nechte vyschnout, po namočení se obvykle zase zvětší, ale již ne do takové velikosti.

Složení: 100% polyakrylamid

Varování! Perly jsou netoxické, ale dávejte pozor, aby je děti nepozřely. Především ve zmenšeném stavu, hrozí, že v žaludku nabobtnají.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: