V neděli 21.7. bude výjimečně otevřená prodejna 10-17 hodin
Neohodnoceno

TickiT Sada barevných odměrek

Sada obsahuje 3 odměrky ve třech různých velikostech a barvách. Každá odměrka je na boku označena ryskami s jednotkami objemu. 

Skladem
Značka: TickiT
320 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.3 kg

Odměrky jsou vhodné na hru nejen s vodou, ale např. i s pískem či vodními perlami. Snadno se drží a pomocí jednoduchého nalévacího okraje se děti budou bavit přeléváním či vyklápěním jejich obsahu. Sadu můžete doplnit o další naše produkty jako je např. barevný trychtýřkonvička či set na mokré hraní a nebo lze odměrky využít při hře např. s vodním kineťáčkem.

Velikost: objem 1000ml, 500ml a 300ml

Vhodné pro děti od 12 měsíců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TickiT vyrábí vzdělávací hračky a pomůcky pro děti. Produkty od TickiT jsou navrženy tak, aby podněcovaly zvídavost dětí, umožnily jim prozkoumávat přírodu a pracovat se smyslovými materiály. Portfolio značky zahrnuje stavebnice, geometrické tvary a barevné senzorické pomůcky. TickiT klade důraz nejen na rozvoj senzorického vnímání, matematických dovedností a jazyka dětí, ale také na kvalitu i bezpečnost materiálů, ze kterých hračky vyrábí. Pokud se vám zamlouvá inovativní vzdělávání, hračky TickiT jsou určitě skvělou volbou.

Nejoblíbenější produkty od TickiT:

Mohlo by vás zajímat: 11 tipů na skvělé Montessori hračky pro nejmenší