V neděli 21.7. bude výjimečně otevřená prodejna 10-17 hodin
Neohodnoceno

TickiT Průhledná barevná konvička 1ks

TickiT průhledné barevné konvičky, které rozvíjí jemnou motoriku. Děti mohou nabírat a přelévat tekutiny a sypké materiály. Mohou tak zkoumat a objevovat různé konzistence a objemy materiálů, které jim poskytnete na hraní. Jsou vhodné hlavně na mokré smyslohraní nebo na ven.

Skladem
Značka: TickiT
75 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.1 kg

TickiT Průhledná barevná konvička poskytne vašemu dítěti nekonečnou zábavu, má ideální velikost pro malé ručičky, tak aby děti mohly nosit a nalévat. Je iIdeální pro senzorické hry, zkoumání písku a vody, přepravu různých materiálů ke zkoumání, učení o měření a objemu a pro poznávání barev.

 

Můžete je spárovat s dalšími průhlednými barevnými produkty jako jsou xxxx  pro extra zábavu!

Hodí se skvěle na hraní s vodními perlami

 

Velikost: V 11,3 cm x 7,7 cm průměr.

Věk: Vhodné od 18 měsíců.

Prodáva se po jednom kusu.

Barvu konvičky vybíráme náhodně, při objednání více kusů vybereme každý jiný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TickiT vyrábí vzdělávací hračky a pomůcky pro děti. Produkty od TickiT jsou navrženy tak, aby podněcovaly zvídavost dětí, umožnily jim prozkoumávat přírodu a pracovat se smyslovými materiály. Portfolio značky zahrnuje stavebnice, geometrické tvary a barevné senzorické pomůcky. TickiT klade důraz nejen na rozvoj senzorického vnímání, matematických dovedností a jazyka dětí, ale také na kvalitu i bezpečnost materiálů, ze kterých hračky vyrábí. Pokud se vám zamlouvá inovativní vzdělávání, hračky TickiT jsou určitě skvělou volbou.

Nejoblíbenější produkty od TickiT:

Mohlo by vás zajímat: 11 tipů na skvělé Montessori hračky pro nejmenší