Neohodnoceno

TickiT Průhledný barevný trychtýř 1ks

TickiT průhledné barevné trychtýře, které rozvíjí jemnou motoriku. Děti mohou nabírat a přelévat tekutiny a sypké materiály. Mohou tak zkoumat a objevovat různé konzistence a objemy materiálů, které jim poskytnete na hraní. Jsou vhodné hlavně na mokré smyslohraní nebo na ven.

Skladem
Značka: TickiT
110 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.5 kg

TickiT průhledné barevné trychtýře umožní vašemu dítěti nekonečnou zábavu, je iIdeální pro senzorické hry, zkoumání písku a vody, přepravu různých materiálů ke zkoumání, učení o měření a objemu a pro poznávání barev.

 

Můžete je spárovat s dalšími průhlednými barevnými produkty jako jsou barevné konvičky nebo kyblíčky pro extra zábavu!

Hodí se skvěle na hraní s vodními perlami 

 

Rozměr:  13cm x  13cm x  10cm

Věk: Vhodné od 18 měsíců.

 

Prodáva se po jednom kusu.

Barvu trychtýře vybíráme náhodně, při objednání více kusů vybereme každý jiný.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TickiT vyrábí vzdělávací hračky a pomůcky pro děti. Produkty od TickiT jsou navrženy tak, aby podněcovaly zvídavost dětí, umožnily jim prozkoumávat přírodu a pracovat se smyslovými materiály. Portfolio značky zahrnuje stavebnice, geometrické tvary a barevné senzorické pomůcky. TickiT klade důraz nejen na rozvoj senzorického vnímání, matematických dovedností a jazyka dětí, ale také na kvalitu i bezpečnost materiálů, ze kterých hračky vyrábí. Pokud se vám zamlouvá inovativní vzdělávání, hračky TickiT jsou určitě skvělou volbou.

Nejoblíbenější produkty od TickiT:

Mohlo by vás zajímat: 11 tipů na skvělé Montessori hračky pro nejmenší