V sobotu 9.12. je otevřená prodejna od 10 do 17 hodin! Aktuálně zpracováváme velké množství objednávek, dodání se může prodloužit.
Neohodnoceno

Kryt na světelný panel A3 vysoký

Tento kryt je skoro nezbytným doplňkem ke Světelný panel Light Table A3  .Umožní udělat smyslohraní ještě zábavnější a zajímavější. Pro mokré a tekuté, či patlavé aktivity je výborným pomocníkem, snadno se díky němu uklízí. 

Skladem
Značka: TickiT
1 850 Kč
Kategorie: Pomůcky od TickiT
Hmotnost: 2 kg
Snímek obrazovky 2023 09 20 v 13.17.38
Novinka Tip

Vysoký kryt od TickiT® A3 je extra velký čirý polykarbonátový zásobník navržený tak, aby se perfektně hodil ke Světelný panel Light Table A3, nebo jako samostatný zásobník pro použití na podlaze nebo desce stolu. Je pevný a robustní, umožňuje naplnění nádoby vodou a zachování její pevnosti, aby se zabránilo rozlití.

Při použití se světelným panelem A3 lze osvětlit různé aktivity pro dokonalý smyslový zážitek pro vaše dítě při zkoumání různých textur, tekutin a barev. Vnitřní velikost zásobníku umožňuje, aby se do něj pohodlně vešel list papíru o velikosti A3, takže lze vytvářet a uchovávat umělecká mistrovská díla. Proč neexperimentovat s inkousty a barvivy, abyste vytvořili výrazné mramorové efekty. Nebo zaveďte zajímavé textury s potravinářskými látkami, jako je tapioka, rýže, krupice, čočka, špagety atd. 

Děti se budou bavit používáním tácu při vytváření vzorů, kreslení, malování nebo prozkoumávání špinavých herních materiálů, a když zábava skončí, tác lze snadno otřít a uložit, aby byl připraven na další vzrušující aktivitu. 

Sada obsahuje: 1 zásobník na světelný panel.

Rozměr: d 56,5 cm x š 44 cm x v 10 cm. Hodí se na světelný panel A3. Vnitřní hloubka: 7,3 cm.

Věk: Vhodné pro použití s ​​dětmi pod dohledem dospělých.

Máme i variantu nízkého krytu za nižší cenu Kryt na světelný panel nízký

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: