V sobotu 9.12. je otevřená prodejna od 10 do 17 hodin! Aktuálně zpracováváme velké množství objednávek, dodání se může prodloužit.
Neohodnoceno

Světelný panel Light Table A3

Světelný panel od TickiT je skvělou pomůckou pro zkoumání světa jinak, než běžným pohledem. Využijete ho z přírodninami, pryskyřicí či speciálními pomůckami z našeho sortimentu. Děti objevují míchání barev, světlo, tvary, materiály hravou formou. 

Skladem
Značka: TickiT
2 490 Kč
Kategorie: Doplňky ke smyslohraní
Hmotnost: 3 kg

Zachyťte představivost svého dítěte pomocí světelných panelů od TickiT®. Fascinující způsob, jak vaše dítě prozkoumá světlo, barvy a tvary. Panel je tenký s bezpečnými zaoblenými hranami, magnetickým konektorem proti vyklopení a třemi nastaveními úrovně osvětlení. Je robustní, přenosný a snadno se čistí pomocí jednoduchého uzamykacího mechanismu, který zabraňuje nechtěnému vypnutí panelu. Všechny světelné panely TickiT® mají energetickou třídu A+.

Vzrušující a poutavý smyslový zážitek pro děti, který jim umožní zkoumat přírodní a člověkem vyrobené předměty, míchání barev, tvary a vzory a mnohem více! 

Doplňte svítící panel - Light table o Kryt na svítící panel nízký nebo Kryt na svítící panel vysoký a vytvořte mokré či patlavé Smyslohraní.

Tento světelný panel získal Ocenění Practical Pre-School Awards 2017.

Skvělá pomůcka na kroužky Sensory Play, do školek, či škol. 

Sada obsahuje: 1 světelný panel, univerzální adaptér pro napájení (kompatibilní s UK/EU/US/AU) s napájením ze sítě nízkého napětí, návod k použití a průvodce činnostmi.

Velikost panelu je: D 46 cm x Š 34 cm x H 0,8 cm

Osvětlená plocha D 41 cm x Š 28,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: