Neohodnoceno

Learn&Grow magnetická stavebnice - malé čtverce 36 ks

S 36 malými čtvercovými magnetickými destičkami mohou děti prozkoumat svou představivost a vytvářet širokou škálu struktur, tvarů a vzorů. Stavění s těmito magnetickými dlaždicemi podporuje základní dovednosti, jako je řešení problémů, prostorové uvažování a rozvoj jemné motoriky. 

Čtverce jsou úžasný doplněk pro magnetické stavebnice různých značek. Můžete jimi doplnit např. základní sadu 110 ks 

Sledujte, jak se vaše dítě vydává na cestu objevování a budování!

Skladem
Značka: Learn & Grow
990 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 1.3 kg

Magnetické stavebnice Learn&Grow byly navrženy tak, aby podporovaly představivost a inspirovaly děti pro hru s otevřeným koncem. 

Jsou vyrobeny ze silného potravinářského ABS plastu a jednotlivé díly jsou pro větší bezpečnost nýtované. Dlaždice mají vnitřní logo a splňují také všechny testovací normy CE. Magnetická stavebnice Learn & Grow  je kompatibilní s dalšími značkami - například magnetická stavebnice Connetix Tiles  , Magna Tiles, magnetické stavebnice Coblo a další. 

Obsah balení čtverců:

  • 6 červené 
  • 6 oranžové
  • 6 žluté
  • 6 zelené
  • 6 modré
  • 6 fialové

Vhodné pro děti od 3 let.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Learn & Grow je australská značka, která vznikla z lásky k vysoce kvalitním hračkám s otevřeným koncem. Tato značka vyrábí populární magnetické stavebnice,, které podporují kreativitu, učení a rozvoj dovedností. Každá hračka je navržena s důrazem na kvalitu, bezpečnost a tak, aby poskytovala dětem nejen zábavu, ale i prostor pro jejich rozvoj a pomohla jim objevovat svět.

Nejoblíbenější produkty:

Mohlo by vás zajímat: 12 tipů na kreativní hračky pro děti