Neohodnoceno

Connetix Tiles - Magnetická základna 2 ks

Magnetické základny od Connetix Tiles jsou dokonalým doplňkem nejen k magnetické stavebnici, ale i ke kuličkové dráze. Díky těmto dlaždicím můžete vytvářet zajímavé stavby jako např. věže či domečky pro své oblíbené hračky. Pro tvoření malých světů můžete využít např. základní duhovou sadu magnetické stavebnice.

 

 

Skladem
Značka: Connetix Tiles
1 190 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 1.1 kg

Magnetická stavebnice od Connetix Tiles je kvalitně zpracovaná a také zdravotně nezávadná - všechny dílky jsou vyrobeny z netoxického ABS plastu, který je bez BPA a ftalátů, utěsněn a nýtován pro větší bezpečnost.

Stavebnice má unikátní design a je kompatibilní s dalšími magnetickými stavebnicemi - např. Magna Tiles, Coblo, MNTL

Součástí balení je také brožura pro inspiraci. Přesný obsah balení viz foto.

Rozměr dlaždice: 30x30 cm

Věk: Vhodná pro děti od 3 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Connetix Tiles je výrobce open ended hraček, které pomáhají rozvíjet fantazii a kreativitu dětí. Hračky mají podobu magnetických stavebnic. Ty se skládají z velkého množství barevných dílků, z nichž mohou děti vytvořit opravdu širokou škálu modelů. Při stavění se rozvíjí konstrukční dovednosti a logické myšlení. Connetix Tiles si zakládá na kvalitě svých produktů. Usiluje o to, aby hračky dětem vydržely mnoho let a jednoduše s nimi rostly. Dílky stavebnic se vyrábí z neškodného plastu ABS, který je bez BPA, olova a ftalátů, utěsněn a nýtován, takže dětem při hraní nehrozí žádné nebezpečí.

Nejoblíbenější produkty od Connetix Tiles:

Mohlo by vás zajímat: 3 nejlepší hračky na motorické hry pro děti