V neděli 21.7. bude výjimečně otevřená prodejna 10-17 hodin
Neohodnoceno

Connetix Tiles - Magnetická kuličková dráha duhová 92 ks

Magnetická kuličková dráha od Connetix Tiles obsahuje 92 dílů různých tvarů a barev. Stavebnice podporuje představivost, kreativitu, jemnou motoriku a prostorovou orientaci. Děti při stavění rozvíjí konstrukční dovednosti a logické myšlení. Stavebnici lze využít při tvoření malých světů, může sloužit jako hrad, silnice. Využijete ji např. na třídění barev, ke světelnému panelu.

Skladem
Značka: Connetix Tiles
2 390 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 2.5 kg

Magnetická stavebnice od Connetix Tiles je kvalitně zpracovaná a také zdravotně nezávadná - všechny dílky jsou vyrobeny z netoxického ABS plastu, který je bez BPA a ftalátů, utěsněn a nýtován pro větší bezpečnost.

Stavebnice má unikátní design a je kompatibilní s dalšími magnetickými stavebnicemi - např. Magna Tiles, Coblo, MNTL

Součástí balení je také brožura pro inspiraci. Přesný obsah balení viz foto.

Věk: Vhodná pro děti od 3 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Connetix Tiles je výrobce open ended hraček, které pomáhají rozvíjet fantazii a kreativitu dětí. Hračky mají podobu magnetických stavebnic. Ty se skládají z velkého množství barevných dílků, z nichž mohou děti vytvořit opravdu širokou škálu modelů. Při stavění se rozvíjí konstrukční dovednosti a logické myšlení. Connetix Tiles si zakládá na kvalitě svých produktů. Usiluje o to, aby hračky dětem vydržely mnoho let a jednoduše s nimi rostly. Dílky stavebnic se vyrábí z neškodného plastu ABS, který je bez BPA, olova a ftalátů, utěsněn a nýtován, takže dětem při hraní nehrozí žádné nebezpečí.

Nejoblíbenější produkty od Connetix Tiles:

Mohlo by vás zajímat: 3 nejlepší hračky na motorické hry pro děti