V neděli 21.7. bude výjimečně otevřená prodejna 10-17 hodin
Neohodnoceno

Learn&Grow magnetická stavebnice - silnice 40 ks

Sada obsahuje 40 ks magnetické stavebnice v designu silnice, kterou můžete umístit přímo na magnetické čtverce. Vytvoříte tak jedinečné dopravní trasy pro své auta, křižovatky, mosty, parkovací místa nebo zatáčky a různé rampy. Takže pokud jste připraveni závodit, rozhodně na této silnici :)

Skladem
Značka: Learn & Grow
790 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 1.1 kg

Magnetické stavebnice Learn&Grow byly navrženy tak, aby podporovaly představivost a inspirovaly děti pro hru s otevřeným koncem. 

Jsou vyrobeny ze silného potravinářského ABS plastu a jednotlivé díly jsou pro větší bezpečnost nýtované. Dlaždice mají vnitřní logo a splňují také všechny testovací normy CE. Magnetická stavebnice Learn & Grow  je kompatibilní s dalšími značkami - například magnetická stavebnice Connetix Tiles  , Magna Tiles, magnetické stavebnice Coblo a další. 

Obsah balení:

  • 17x rovné silnice
  • 8x zakřivené silniční díly
  • 4x křižovatky
  • 6x T-křižovatky
  • 5x parkovací místa

Vhodné pro děti od 3 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Learn & Grow je australská značka, která vznikla z lásky k vysoce kvalitním hračkám s otevřeným koncem. Tato značka vyrábí populární magnetické stavebnice,, které podporují kreativitu, učení a rozvoj dovedností. Každá hračka je navržena s důrazem na kvalitu, bezpečnost a tak, aby poskytovala dětem nejen zábavu, ale i prostor pro jejich rozvoj a pomohla jim objevovat svět.

Nejoblíbenější produkty:

Mohlo by vás zajímat: 12 tipů na kreativní hračky pro děti