Neohodnoceno

Learn&Grow magnetická stavebnice - velké čtverce 8 ks

Sada obsahuje 8 čtverců s magnety navíc !! Díky tomu můžete přidávat díly i doprostřed čtverců a Vaše stavby budou stabilnější a propracovanější. Čtverce jsou  úžasný doplněk pro magnetické stavebnice různých značek. 

Skladem
Značka: Learn & Grow
650 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 1.2 kg

Magnetické stavebnice Learn&Grow byly navrženy tak, aby podporovaly představivost a inspirovaly děti pro hru s otevřeným koncem. 

Jsou vyrobeny ze silného potravinářského ABS plastu a jednotlivé díly jsou pro větší bezpečnost nýtované. Dlaždice mají vnitřní logo a splňují také všechny testovací normy CE. Magnetická stavebnice Learn & Grow  je kompatibilní s dalšími značkami - například magnetická stavebnice Connetix Tiles  , Magna Tiles, magnetické stavebnice Coblo a další. 

Obsah balení:

  • 2x oranžový čtverec
  • 2x zelený čtverec
  • 2x fialový čtverec
  • 2x červený čtverec

Vhodné pro děti od 3 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Learn & Grow je australská značka, která vznikla z lásky k vysoce kvalitním hračkám s otevřeným koncem. Tato značka vyrábí populární magnetické stavebnice,, které podporují kreativitu, učení a rozvoj dovedností. Každá hračka je navržena s důrazem na kvalitu, bezpečnost a tak, aby poskytovala dětem nejen zábavu, ale i prostor pro jejich rozvoj a pomohla jim objevovat svět.

Nejoblíbenější produkty:

Mohlo by vás zajímat: 12 tipů na kreativní hračky pro děti