Neohodnoceno

Learn&Grow magnetické geometrické tvary 36 ks

Tato všestranná sada s geometrickými tvary Vás vtáhne do fascinujícího světa geometrie a zároveň povzbudí ke hře s otevřeným koncem. Dlaždice mají magnety navíc a díky tomu budou Vaše stavby stabilnější a propracovanější. Je to skvělý doplněk k základní magnetické sadě se 110 kusy

Stavění s geometrickými tvary zlepšuje myšlení, řešení problémů a prostorové vnímání.
Skladem
Značka: Learn & Grow
1 390 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 2.2 kg

Magnetické stavebnice Learn&Grow byly navrženy tak, aby podporovaly představivost a inspirovaly děti pro hru s otevřeným koncem. 

Jsou vyrobeny ze silného potravinářského ABS plastu a jednotlivé díly jsou pro větší bezpečnost nýtované. Dlaždice mají vnitřní logo a splňují také všechny testovací normy CE. Magnetická stavebnice Learn & Grow  je kompatibilní s dalšími značkami - například magnetická stavebnice Connetix Tiles  , Magna Tiles, magnetické stavebnice Coblo a další. 

Obsah balení:

  • 6 šestiúhelníků
  • 6 velkých trojúhelníků
  • 12 pravoúhlých trojúhelníků
  • 12 čtyřúhelníků

Vhodné pro děti od 3 let.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Learn & Grow je australská značka, která vznikla z lásky k vysoce kvalitním hračkám s otevřeným koncem. Tato značka vyrábí populární magnetické stavebnice,, které podporují kreativitu, učení a rozvoj dovedností. Každá hračka je navržena s důrazem na kvalitu, bezpečnost a tak, aby poskytovala dětem nejen zábavu, ale i prostor pro jejich rozvoj a pomohla jim objevovat svět.

Nejoblíbenější produkty:

Mohlo by vás zajímat: 12 tipů na kreativní hračky pro děti