V neděli 21.7. bude výjimečně otevřená prodejna 10-17 hodin

Mamolínové dózy – domácí modelína pro děti

Chcete dětem koupit něco víc než jen modelínu? Pak jste tu správně. Mamolínové dózy jsou tematické dózy s naší domácí jedlou modelínou Mamolínou s figurkami a doplňky na hraní. Díky Mamolínovým dózám si děti rozšíří slovní zásobu, zlepší jemnou motoriku, odpočinou si a rozvinou svou kreativitu. Naše domácí modelína Mamolína je měkká, voňavá, jedlá a skvěle se z ní tvaruje! 

Nejpopulárnější Mamolínové dózy u nás jsou:

Nejprodávanější

12 položek celkem

Co je to Mamolína?

Mamolína je naše domácí modelína vhodná i pro nejmenší děti od 1 roku. Modelína je měkkoučká, voňavá, krásně se s ní tvoří a navíc je bezpečná pro děti. Mamolína je jedlá, je totiž uvařená z jedlých surovin (ale obsahuje lepek), takže když ji děti ochutnají, nic se jim nestane. 

Jak modelínu Mamolínu v dóze skladovat?

Po hře modelínu Mamolínu ukliďte zpět do dózy, aby se zbytečně nevysušovala. Malé hračky a doplňky je lepší uchovávat zvlášť, abyste snížili riziko plísně. Dózu můžete uchovávat jak v pokojové teplotě, tak v lednici.

Od kolika let jsou Mamolínové dózy vhodné?

Mamolína jako samostatné balení je vhodná už pro děti od 1 roku, ale Mamolínová dóza je určená pro děti od 3 let kvůli drobným hračkám, které jsou v dóze.