Neohodnoceno

MNTL - Magnetická dráha 108 ks včetně 2 ks aut

Postavte si svoji magnetickou závodní dráhu a uvidíte, jak rychle závodní auto dojede do cíle :) tento set je vhodný nejen pro malé stavitele, ale i pro závodníky.

Skladem
3 650 Kč
Kategorie: Magnetická stavebnice MNTL
Hmotnost: 4.5 kg
108 pcs magnetic track car series toy set 01
Novinka Tip

 

Tato sada nabízí nejen nekonečné možnosti hraní, ale povzbuzuje děti k rozvoji klíčových dovedností. Rozvíjí fantazii a kreativitu dětí. Hra s otevřeným koncem umožňuje dětem porozumět světu kolem sebe. Při stavění se rozvíjí konstrukční dovednosti a logické myšlení. 

Je kompatibilní s ostatními magnetickými stavebnicemi jako je např. Connetix Tiles nebo Learn&Grow

 

108 dílná sada obsahuje:

12 zatáček

12 dlouhých rovinek

24 krátkých rovinek

12 ramp

30 pilířů

16 dopravních značek

2 auta

 

Vhodné pro děti od 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Magnetická stavebnice MNTL je vhodná pro hru s otevřeným koncem pro všechny děti. Nejen, že nabízí nekonečné možnosti hraní, ale povzbuzuje děti k rozvoji klíčových dovedností. Rozvíjí fantazii a kreativitu dětí. Hra s otevřeným koncem umožňuje dětem porozumět světu kolem sebe. Při stavění se rozvíjí konstrukční dovednosti a logické myšlení.

 

Magnety uvnitř magnetických bloků jsou silné a umožňují Vám i Vašim dětem stavět vysoké stavby a budovy, které se jen tak nezřítí. Výrobní proces magnetických bloků MNTL zahrnuje ultrazvukové svařování a vkládání nýtů, které bezpečně připevňují magnety uvnitř magnetických desek.

Vnitřní struktura také zvyšuje stabilitu magnetických desek a snižuje možnost rozbití. Při výrobě produktů je použit nový prémiový potravinářský ABS plast. Nebyly přidány žádné přísady. Používají se nové větší magnety a měděné spojovací prvky. Výhody mědi - nerezaví a má stabilnější spojení.