V neděli 3.3. bude výjimečně otevřená Rejžárna. Prodejna a volné smyslohraní (100 Kč/dítě). 10-17 hodin. Bez rezervace.
Neohodnoceno

Sarah´s Silks Hedvábná korunka "Sněhová vločka"

Hedvábné koruny jsou krásné a lesklé a pohodlně se nosí. Díky zadní části na gumičku dokonale padnou na jakkoli velkou hlavu. Jsou ručně barvené na lesklé hedvábí se žakárovým vzorem ve všech oblíbených barvách. Děti je rády využijí při svých každodenních hrách s převleky plných fantazie. Dokonale se hodí také k oslavám narozenin a jiným slavnostem.

Skladem
Značka: Sarah's silks
600 Kč
Kategorie: Hedvábné hračky od Sarah's Silks
Hmotnost: 0.2 kg
snow
Novinka Limitovaná edice
  • Hry s převlékáním jsou oblíbenou dětskou činností, která rozvíjí jejich kognitivní, fyzické, sociální i emocionální dovednosti.
  • Hra s otevřeným koncem s našimi hedvábnými korunami umožňuje dětem projevit fantazii a podporuje jejich nezávislost. Děti se rády převlékají za víly, rytíře, královny, krále jiné pohádkové bytosti.
  • Dramatická hra popouští uzdu dětské představivosti. Existuje bezpočet možností, kým, kde a čím se mohou stát, což umožňuje našim kostýmům reagovat na jedinečné tvůrčí potřeby každého dítěte a poskytuje jim po mnoho let radost ze hry.

Hedvábné koruny mají obvod 53 cm. V zadní části je gumička, která se natahuje, tak aby koruna dobře padla na jakkoli velkou hlavu. Jsou vyrobeny z lesklého hedvábí s žakárovým vzorem, ručně barveny sítotiskovou technologií za použití ekologických barev.

Pasují většině dětí ve věku od 3 do 9 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: