Neohodnoceno

Smyslový početní tácek 100

Dřevěná tabulka 100, aby se děti naučily počítat, je senzorický panel a vzdělávací pomůcka v jednom. Bude to skvělý nástroj, jak své dítě uvést do světa matematiky. Deska je vyrobena z masivního bukového dřeva. Díky tomu je odolný a bude vám sloužit mnoho let, dokonce i generací.

 

Skladem
Značka: Sensobox
1 030 Kč

Jedná se o panel rozdělený do čtyř částí, každá s 25 otvory, aby děti také snadněji rozuměly zlomkům. Přesto má celá deska 100 otvorů pro počítání. Můžete použít dřevěné nebo plstěné koule, ale také to, co nám příroda nabízí, květiny, kamínky, žaludy nebo kaštany.

Rozměry jsou 30 × 30 cm. Je tedy dostatek prostoru pro učení hrou.

Tento senzorický panel bude perfektní pro smyslovou hru a trénink malých ručiček. Poslouží především pro hry zaměřené na naučení se počítat do 100, ale využijete ji i při základních matematických činnostech a rozvoji jemné motoriky.

Deska 100 můžete naplnit barevnou rýží nebo cizrnou, ale také přírodními produkty, které najdete ve své kuchyni.

Sensoboxy jsou zajímavým zpestřením senzorických pomůcek. Dřevěná nástěnka na počítání stovek je smyslově vzdělávací pomůcka, která je skvělým cvičením pro malé ručičky. Hry pomohou rozvíjet správný úchop, připravit ruce na psaní a rozvíjet kreativitu a představivost.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: