V neděli 21.7. bude výjimečně otevřená prodejna 10-17 hodin
Neohodnoceno

Smyslový tácek Narcis

Smyslový tácek pomáhá k rozvoji jemné motoriky, kreativity a představivosti, zároveň propojuje dětskou hru s přírodou. Smyslový tácek Váza využijete na především na smyslohraní na téma jaro.

Skladem
Značka: Sensobox
650 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 1 kg

Tác je vyroben ze dřeva a má rozměry 30 x 21 cm. Z přední strany je pokryt pryskyřičným epoxidem.

Díky tomu je tác odolný vůči vlhkým produktům, modelíně, vodním perlám, přírodninám rostlinám, kinetickému písku apod. 

Smyslový tác je perfektní pro smyslovou hru a trénink malých ručiček. Poslouží také při probírání témat souvisejících jarem a květinami.

Šikovná velikost vám také umožní vzít si ho na procházku a vyplnit ho přírodninami. Hra se smyslovým tácem pomůže rozvíjet správný úchop, připravit ruce na psaní a rozvíjet kreativitu a představivost. Je také prvkem, který má pozitivní dopad na smyslovou integraci a jemnou motoriku. 

 

Doporučení pro použití:
  • produkt není hračkou, ale vzdělávací a smyslovou pomůckou, jejich použití vyžaduje dohled dospělé osoby
  • Epoxidová pryskyřice dřevo chrání, ale nečiní ho 100% voděodolným. Nedoporučujeme zalévat smyslový panel vodou nebo jinými kapalinami. Povolujeme použití kapátka s malým množstvím tekutých nebo mokrých hmot, ale pouze při krátké hře. Pokud v tácu zůstane voda/tekutina, hrozí poškození, rozštípnutí nebo delaminace dřeva, což je vina Kupujícího.
  • Po hraní otřete panel vlhkým hadříkem z mikrovlákna nebo vlhkým hadříkem a osušte papírovou utěrkou. Nedovolte, aby se namočil do vody. Skladujte na suchém místě.
  • smyslový tác je na zadní straně naolejovaný jedlým olejem bezpečným pro děti. Při intenzivním používání doporučujeme přeolejování, např. lněným olejem.
  • smyslové tácy jsou ruční práce vyrobené z přírodních produktů a fotografie jsou pouze ilustrační. Je možné, že vámi objednaný cílový produkt bude mít jiný odstín, uspořádání kresby dřeva a v případě senzorických modelů jiné prvky nebo jejich tvar (příroda je jedinečná a na tom si zakládáme).
  • plynování dřeva ze vzduchových bublin je přirozeným důsledkem použití pryskyřice. Povolujeme malé množství mikroskopických vzduchových bublinek v pryskyřici, ale snažíme se jich udržet co nejméně. Nejedná se o výrobní vadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: