V neděli 21.7. bude výjimečně otevřená prodejna 10-17 hodin
Neohodnoceno

Yellow Door - Hmatové kameny Les

Hmatové kameny od Yellow Door rozvíjejí smysly, slovní zásobu, jemnou motoriku, fantazii a snadno se s nimi pracuje. Tato sada kamenů je oboustranná a zobrazuje lesní zvířata a jejich stopy. Povídejte si s dětmi o těchto zvířatech. Jaké zvuky vydávají, čím se živí, jak se jmenují jejich mláďata. Díky hraní si vědomosti lehce propojí. Ideální na obtiskávání do modelíny či kinetického písku.

Skladem
690 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.8 kg

Tato  Yellow Door sada poutavých lesních stop je pro děti skvělým způsobem, jak začít objevovat lesy! Každá sada obsahuje stopy pro lišku, veverku, králíka, žábu, jelena, káně, sovu a myš. Kameny stop lze třídit podle kategorií, jako jsou domovy, peří, drápy a strava. Děti mohou svá zjištění zaznamenat tak, že si je budou otírat pastelkou přes papír, dělat otisky do modelíny či kinetického písku a zkoumat, co dalšího mohou o jednotlivých zvířátkách zjistit. Když je práce hotová, mohou děti před novým lesním dobrodružstvím důkladně očistit stopy mýdlem a vodou.

Stopy jsou vyrobeny z jedinečné kamenné směsi a jsou dostatečně robustní, aby mohly být používány během prvních let, uvnitř i venku. Obsahuje osm oboustranných kamenů (70–80 mm). Věk 2+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?