V neděli 3.3. bude výjimečně otevřená Rejžárna. Prodejna a volné smyslohraní (100 Kč/dítě). 10-17 hodin. Bez rezervace.
Neohodnoceno

Yellow Door - Hmatové kameny Les

Hmatové kameny od Yellow Door rozvíjejí smysly, slovní zásobu, jemnou motoriku, fantazii a snadno se s nimi pracuje. Tato sada kamenů je oboustranná a zobrazuje lesní zvířata a jejich stopy. Povídejte si s dětmi o těchto zvířatech. Jaké zvuky vydávají, čím se živí, jak se jmenují jejich mláďata. Díky hraní si vědomosti lehce propojí. Ideální na obtiskávání do modelíny či kinetického písku.

Skladem
690 Kč
Kategorie: Doplňky ke smyslohraní
Hmotnost: 0.8 kg

Tato  Yellow Door sada poutavých lesních stop je pro děti skvělým způsobem, jak začít objevovat lesy! Každá sada obsahuje stopy pro lišku, veverku, králíka, žábu, jelena, káně, sovu a myš. Kameny stop lze třídit podle kategorií, jako jsou domovy, peří, drápy a strava. Děti mohou svá zjištění zaznamenat tak, že si je budou otírat pastelkou přes papír, dělat otisky do modelíny či kinetického písku a zkoumat, co dalšího mohou o jednotlivých zvířátkách zjistit. Když je práce hotová, mohou děti před novým lesním dobrodružstvím důkladně očistit stopy mýdlem a vodou.

Stopy jsou vyrobeny z jedinečné kamenné směsi a jsou dostatečně robustní, aby mohly být používány během prvních let, uvnitř i venku. Obsahuje osm oboustranných kamenů (70–80 mm). Věk 2+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: