Neohodnoceno

Yellow Door - Tvořivé válečky Lesní přátelé

Tyto válečky od Yellow Door rádi využíváme pro hru s modelínou, či kinetickým pískem. Lehce se obtiskávají a dělají moc hezkou scenérii. Děti si procvičují jemnou motoriku a rozšiřují slovní zásobu. Obtisknutý obrázek vyzývá k povídání. Ideální doplněk, jak si zpestřit hru se smyslovým materiálem. Tato sada hravou formou provede děti lesem a jeho obyvateli. Produkty od Yellow Door jsou kvalitní a vydrží snad vše.

Skladem
580 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.8 kg

Zjistěte, kdo se skrývá hluboko v lese! Tyto tvořivé válečky od Yellow Door posílí porozumění našemu přirozenému světu a budou inspirovat děti ke kladení otázek a vyprávění příběhů. Jednoduše přitiskněte a uválejte do modelíny, kinetického písku nebo hlíny a dupejte s tvory, abyste vytvořili nádherné lesní scény. Počítejte králíky v noře, schovejte veverku do kmene stromu, vytvořte cestičku šnekovi a zároveň rozvíjejte jemné motorické dovednosti. Děti mohou experimentovat s použitím různého množství tlaku a rolováním různými způsoby – směrem pryč, směrem k a přes střed těla.
Sada obsahuje tato lesní zvířata a jejich stanoviště: pták a strom, netopýr a dřevo, můra a kapradina, veverka a kmen stromu, šnek a listí, králík a nora.
Každá sada je vyrobena z naší odolné kamenné směsi a obsahuje šest válečků o rozměrech 72 x 34 mm a snadno se čistí. Bezpečné pro věk 2+.

Snadno se omývají.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?