Máme otevřeno i ve státní svátek 28.9. od 9:30-13:00. Objednávky odesíláme každý všední den.
Neohodnoceno

Tvořivé válečky Lesní přátelé

Tyto válečky od Yellow Door rádi využíváme pro hru s modelínou, či kinetickým pískem. Lehce se obtiskávají a dělají moc hezkou scenérii. Děti si procvičují jemnou motoriku a rozšiřují slovní zásobu. Obtisknutý obrázek vyzývá k povídání. Ideální doplněk, jak si zpestřit hru se smyslovým materiálem. Tato sada hravou formou provede děti lesem a jeho obyvateli. Produkty od Yellow Door jsou kvalitní a vydrží snad vše.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
540 Kč
Kategorie: Doplňky ke smyslohraní
Hmotnost: 0.8 kg
Položka byla vyprodána…
Tvořivé válečky Lesní přátelé
Novinka

Zjistěte, kdo se skrývá hluboko v lese! Tyto tvořivé válečky od Yellow Door posílí porozumění našemu přirozenému světu a budou inspirovat děti ke kladení otázek a vyprávění příběhů. Jednoduše přitiskněte a uválejte do modelíny, kinetického písku nebo hlíny a dupejte s tvory, abyste vytvořili nádherné lesní scény. Počítejte králíky v noře, schovejte veverku do kmene stromu, vytvořte cestičku šnekovi a zároveň rozvíjejte jemné motorické dovednosti. Děti mohou experimentovat s použitím různého množství tlaku a rolováním různými způsoby – směrem pryč, směrem k a přes střed těla.
Sada obsahuje tato lesní zvířata a jejich stanoviště: pták a strom, netopýr a dřevo, můra a kapradina, veverka a kmen stromu, šnek a listí, králík a nora.
Každá sada je vyrobena z naší odolné kamenné směsi a obsahuje šest válečků o rozměrech 72 x 34 mm a snadno se čistí. Bezpečné pro věk 2+.

Snadno se omývají.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: