Máme otevřeno i ve státní svátek 28.9. od 9:30-13:00. Objednávky odesíláme každý všední den.
Neohodnoceno

Tvořivé válečky Svět oceánu

Tyto válečky od Yellow Door rádi využíváme pro hru s modelínou, či kinetickým pískem. Lehce se obtiskávají a dělají moc hezkou scenérii. Děti si procvičují jemnou motoriku a rozšiřují slovní zásobu. Obtisknutý obrázek vyzývá k povídání. Ideální doplněk, jak si zpestřit hru se smyslovým materiálem. S touto sadou zavítáte do hlubin oceánu. Produkty od Yellow Door jsou kvalitní a vydrží snad vše.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
540 Kč
Kategorie: Doplňky ke smyslohraní
Hmotnost: 0.8 kg
Položka byla vyprodána…

Prozkoumejte vzácná a lákavá oceánská stanoviště s touto sadou kreativních válečků od Yellow Door. Brzy budete dělat vlny, když budete válet do modelíny, kinetického písku nebo hlíny a pomocí razítek oživíte vodu různými mořskými tvory. Počítejte delfíny potápějící se ve vodě, sledujte ryby skrz bubliny a vytvářejte hmatová příběhová dobrodružství pro celé obsazení zvířátek. Proč nevyužít tento zdroj jako odrazový můstek k učení zajímavých faktů a nové slovní zásoby? Děti mohou znovu a znovu procvičovat používání různého tlaku a rolování různými způsoby.
Sada obsahuje tyto mořské tvory a jejich stanoviště: delfín a vlny, želva a korály, ryby a bubliny, mořský koník a mořská tráva, žralok a ryba, chobotnice a jeskyně. Každá sada je vyrobena z naší odolné kamenné směsi a obsahuje šest válečků o rozměrech 72 x 34 mm a snadno se čistí. Bezpečné pro věk 2+.

Snadno se omývají.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: