Neohodnoceno

Yellow Door - Tvořivé válečky Svět oceánu

Tyto válečky od Yellow Door rádi využíváme pro hru s modelínou, či kinetickým pískem. Lehce se obtiskávají a dělají moc hezkou scenérii. Děti si procvičují jemnou motoriku a rozšiřují slovní zásobu. Obtisknutý obrázek vyzývá k povídání. Ideální doplněk, jak si zpestřit hru se smyslovým materiálem. S touto sadou zavítáte do hlubin oceánu. Produkty od Yellow Door jsou kvalitní a vydrží snad vše.

Skladem
580 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.8 kg

Prozkoumejte vzácná a lákavá oceánská stanoviště s touto sadou kreativních válečků od Yellow Door. Brzy budete dělat vlny, když budete válet do modelíny, kinetického písku nebo hlíny a pomocí razítek oživíte vodu různými mořskými tvory. Počítejte delfíny potápějící se ve vodě, sledujte ryby skrz bubliny a vytvářejte hmatová příběhová dobrodružství pro celé obsazení zvířátek. Proč nevyužít tento zdroj jako odrazový můstek k učení zajímavých faktů a nové slovní zásoby? Děti mohou znovu a znovu procvičovat používání různého tlaku a rolování různými způsoby.
Sada obsahuje tyto mořské tvory a jejich stanoviště: delfín a vlny, želva a korály, ryby a bubliny, mořský koník a mořská tráva, žralok a ryba, chobotnice a jeskyně. Každá sada je vyrobena z naší odolné kamenné směsi a obsahuje šest válečků o rozměrech 72 x 34 mm a snadno se čistí. Bezpečné pro věk 2+.

Snadno se omývají.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?