Neohodnoceno

Yellow Door - Hmatové kameny Mořské pobřeží

Hmatové kameny od Yellow Door rozvíjejí smysly, slovní zásobu, jemnou motoriku, fantazii a snadno se s nimi pracuje. S touto sadou se přenesete do prostředí mořského pobřeží a prozkoumáte jeho faunu a flóru. Ideální na obtiskávání do modelíny či kinetického písku. 

Skladem
690 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.8 kg

Nechte se přenést do oceánu a prozkoumejte lákavou flóru a faunu mořského pobřeží s těmito hmatovými kameny od Yellow Door. Odolné pro použití v jejich přirozeném prostředí, ve vodě a písku, jsou ideální pro venkovní objevy a investigativní hry a lze je snadno vyčistit pro další dobrodružství! Kameny využijete samozřejmě i do modelíny a do kinetického písku. Také je můžete položit pod papír a pastelkami obtisknout. 

Co takhle je poschovávat na výletě a nechat je děti hledat? Děti si takové aktivity užijí a dozvědí se více o jednom z nejbohatších a nejrozmanitějších prostředí na planetě.

Skvělá pomůcka pro děti, které vnímají svět skrz smysly a potřebují je procvičovat. 

Sada obsahuje osm kamenů: šneková mušle, krab, medúza, humr, lastura nautila, mořská řasa, hvězdice a lastura surmovky. Kameny měří cca 80 mm. Bezpečné pro děti 2+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?