Neohodnoceno

Yellow Door - Ledovec velký

Děti milují hraní si s malými světy! A díky tomuto velkému ledovci Yellow Door vytvoříte opravdu parádní. Rozvíjejte fantazii svých dětí.

Skladem
1 100 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 1 kg
Yellow Door - Ledovec velký
Tip

Vytvořte během okamžiku ledové polární prostředí s tímto ledovcem od Yellow Door. Toto chladné prostředí, ideální pro tučňáky nebo lední medvědy, poskytuje ideální platformu pro hrací figurky. Má také malý bazén a dokonce i kluzkou skluzavku! Tato nápaditá hrací rekvizita má ideální velikost pro stavby a podpoří hru s otevřeným koncem a spolupráci. Přidejte postavy a přírodní zdroje, abyste vytvořili lákavé prostředí k prozkoumání. Vyrobeno z jedinečné směsi kamene a pryskyřice, je odolné pro použití venku ve vodě, písku a sněhu. Rozměr 400 x 260 x 110 mm. Věk 3+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?