Neohodnoceno

Yellow Door - Pařez malý

Děti milují hraní si s malými světy! A díky tomuto pařezu Yellow Door, kam se ukryjí zvířátka, vytvoříte opravdu parádní. Rozvíjejte fantazii svých dětí.

Skladem
440 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.5 kg
Yellow Door - Pařez malý
Tip

Tento realistický pařez od Yellow Door je dokonalým prostředím pro lesy a hry s kouzelným světem. Díky úkrytům a plošinám si děti užijí vytvoření ideálního domova pro své lesní a kouzelné postavičky. Vyrobeno z odolné směsi kamene a pryskyřice, lze jej použít pro venkovní hry v listí, blátě, písku a vodě. Tato malá rekvizita stimuluje vyprávění příběhů, rozvoj jazyka a slovní zásoby. Měří 135 mm na výšku. Bezpečné pro věk 2+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?