Neohodnoceno

Yellow Door - Pařez velký

Děti milují hraní si s malými světy! A díky tomuto velkému pařezu Yellow Door, kam se ukryjí zvířátka, vytvoříte opravdu parádní. Rozvíjejte fantazii svých dětí.

Skladem
1 100 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 1 kg

Tento velký dutý pařez od Yellow Door lze použít k vytvoření lákavého a kouzelného prostředí pro celou řadu lesních a fantasy dobrodružství. Díky zajímavým zákoutím, otvorům a římsám k prozkoumání budou děti rády používat tuto rekvizitu jako ústřední součást své imaginativní hry a vyprávění příběhů. Tato scénická rekvizita má ideální velikost pro stavby a podpoří hru s otevřeným koncem a spolupráci. Přidejte postavy a přírodní zdroje, abyste vytvořili lákavé prostředí k prozkoumání. Pařez je vyroben z jedinečné směsi kamene a pryskyřice a je odolný pro použití venku; v půdě, vodě a písku. Rozměr 250 x 250 x 180 mm. Věk 3+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?