V neděli 3.3. bude výjimečně otevřená Rejžárna. Prodejna a volné smyslohraní (100 Kč/dítě). 10-17 hodin. Bez rezervace.
Neohodnoceno

Sarah´s Silks Tutu sukýnka duha

 Hedvábné pohádkové sukénky jsou pohodlné na nošení a mnohostranně použitelně. Jsou nedílnou součástí dětských převleků už více než 25 let. Malé děti je mohou nosit jako sukénky, přes tričko jako vršek nebo jako nařasenou pokrývku hlavy skvěle doplní další produkty od Sarah´s Silks jako jsou například věnečky,  pláštěnebo křídla

 

Skladem
Značka: Sarah's silks
1 450 Kč
Kategorie: Hedvábné hračky od Sarah's Silks
Hmotnost: 0.2 kg

Duhové tutu sukénky jsou cca 20 cm dlouhé s gumou v pase, která se pohodlně natahuje na délku cca 50 - 66 cm. Sukénky v duhových barvách jsou dvojité, ze 100% přírodního hedvábí. Jsou ručně barveny za použití ekologických barev.

Pasují většině dětí ve věku od 3 do 9 let.

Dvojitá, ručně barvená hedvábná sukénka je ušita tak, že dolní okraj tvoří cípy, které se při kruhovém pohybu ladně točí. Pružný pas zajišťuje, že sukénka dobře padne a příjemně se nosí.

  • Hry s převlékáním jsou oblíbenou dětskou činností, která rozvíjí jejich kognitivní, fyzické, sociální i emocionální dovednosti.
  • Hra s otevřeným koncem s našimi hedvábnými pohádkovými sukénkami umožňuje dětem projevit fantazii a podporuje jejich nezávislost. Děti se rády převlékají za víly, princezny či jiné pohádkové bytosti.
  • Dramatická hra popouští uzdu dětské představivosti. Existuje bezpočet možností, kým, kde a čím se mohou stát, což umožňuje našim kostýmům reagovat na jedinečné tvůrčí potřeby každého dítěte a poskytuje jim po mnoho let radost ze hry.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: